Bet felében a mérkőzés labdarúgó, hogyan kell helyesen fel fele a mérkőzés

A bukméker vonal labdarúgó-mérkőzések, köztük egy hatalmas különböző lehetőségeket, nincs olyan ütemben, mint a félidőt / mérkőzést. Ha az angol idegen BC, olyan sebességgel van írva, mint a HT / FT (Félidő - az idő felében, az első felében, és a Fool Time - a teljes időt a mérkőzés). Ennek lényege tét megjósolni a kimenetelét mind az első felében, és az egész meccs. Nos, ez a fajta fogadásokat labdarúgó-mérkőzések jelentős jelenlét. Lássuk, milyen jó ez az arány, és hogy van-e a várható használat súlyos aránya és bevétele.

Világosan látható, hogy azt kellene fektetni a két esemény egy mérkőzésen, a főbb eredményeinek első felében, és a meccs után. Ie Rate idő / mérkőzés - ez nem más, mint az expressz. Igen, ez az a kifejezett kettős, amely egyesíti a két esemény egy meccs. És, hogy a ráta már elmúlt, az szükséges, hogy mindkét esemény valóra. És ha legalább az egyik nem válik valóra - a tét elveszik. Megtanultuk, hogy a bukméker gyűjt áron kifejezett különböző eseményeket különböző játékok. Itt azt kínálja nekünk dupla tétet egy meccs. Nos, ez az ő joga. És mi feladatunk, hogy megtudja, szükséges, hogy ezek a fogadások, vagy figyelmen kívül hagyja ezt a javaslatot.

Szóval, milyen lehetőségek lehetnek sebességgel Félidő / Végeredmény. Sokan - nem kevesebb, mint 9 kombinációk:

H / H - felhívni az első alkalommal, és az eredményeket a mérkőzés.

N / A1 - döntetlen után az első félidőben, a győzelem az első csapat eredményeként a mérkőzést.

N / P2 - felhívni az első félidő után, és a győzelem a második csapat az eredményeket a mérkőzést.

P1 / N - győzelem az első csapat az első félidő után, és felhívni az eredményeket a mérkőzést.

P2 / N - győzelem a második csapat az első félidő után, és felhívni az eredményeket a mérkőzést.

P1 / P1 - a győzelem az első csapat az első félidő után, és az eredményeket a mérkőzés.

P1 / P2 - a győzelem az első csapat az első félidő után, és a győzelem a második csapat az eredményeket a mérkőzést.

A2 / P2 - győzelem a második csapat az első félidő után, és az eredményeket a mérkőzés.

P2 / P1 - győzelem a második csapat az első félidő után, a győzelem az első csapat eredményeként a mérkőzést.

Logikus, hogy ha az első csapat a favorit, a legvalószínűbb kimenetel P1 / P1, a kedvenc nyerni az első félévben, és általában. Ennek megfelelően ez a rendezvény biztosítja a legkisebb arányban, mint az összes többi 8 lehetőségek Félidő / Végeredmény fogadás. De, persze, az együttható a P1 / P1, lényegesen magasabb, mint az A1.

Több nagy együttható a kiviteli alaknak az n / P1, az azonos erők eloszlása. Outsider állt az első félévben, de még mindig elvesztette a mérkőzést.

A többi többféle lehetőséget biztosít a fogadási Félidő / Végeredmény nagyon nagy együtthatók. Ez vonzott sok rajongó fogadások.

Azonban lássuk be. Bár a játék lehet fejleszteni a különböző forgatókönyvek, akár a visszatérése P2 / P1 típusú. De hogyan reális az, hogy előre a mérkőzés alatt? Hányszor ennyire hiszem, ha az ilyen fogadásokat a hosszú ideig? Költői kérdés ...

Fontos, hogy megértsük a motiváció a csapatnak, és mindig köti a megfelelő árakat, hogy a motiváció, hogy ne a kívánságlista. A csapat szükséges a győzelem. A csapat nem húzza ki, és kezd cselekedni, hogy azonnal nyerni. Ez a motiváció. És ha hiszel benne, akkor láthatjuk, csak egy ilyen játék forgatókönyv - lehet fogadni az eredményt a kettős. De ugyanakkor, a csapat nem világos iránymutatást kell játszani az első felében volt a döntetlen, vagy egy speciálisan veszít, akkor megtérül. Csapatnak szüksége van a végső győzelmet. És mint tudjuk, a gyakorlat, a csapat is hiányzik 2-3 gólt, majd a harcot, és még nyerni. Tehát fogad Félidő / Végeredmény, különösen mindenféle egzotikus opciók - ez egy nagyon kockázatos vállalkozás. Ujját az égre -, hogy mi a neve. Szakemberek ilyen áron nem. Feladatuk nem „huszár” kockázat, és epikus egyesülő bank és nyerni, és keresni!

Véleményem összes zamanuhi mint arányok Félidő / Végeredmény, néha érdemes igénybe venni csak a legnyilvánvalóbb - P1 / P1 (jól, vagy P2 / P2, ha az olvasási meggyőző vendégcsapat nyer). Még n / P1, és még egy mély ismerete a játék parancsok módon indokolatlanul kockázatos. Tehát, egy kicsit közelebbről az egyetlen működő változata ez a tét.

Fogadjon félidő / játékidő - P1 / P1

Tehát már előre elsöprő győzelmet egyik csapat. És minden okunk megvan azt hinni, hogy a csapat azonnal elfogadja a feldolgozás eredményeit. Ezután a kedvenc nyerni az első felében, és a mérkőzést. És tudunk.

Általános szabály, hogy a kedvenc arány, egyszerűen az ő győzelme a mérkőzést. nem túl magas. És akkor, csak, fogadni győzelme az első felében, és a mérkőzés egy jó módja, hogy növelje az arány.

Természetesen, akkor biztosnak kell lennie abban a csapatban, amely fel egy bonyolultabb változata. Meg kell szorosan figyelemmel kíséri a naptár, az alak a játékosok és a csapat egészét, hogy biztos elég motiváció.

Következtetés. Néha, amikor a megfelelő előrejelzést a mérkőzés, és ha szükséges, a növekedés aránya, akkor lehet használni sebesség Idő / Match típusú P1 / P1 (P2 / S2). Minden más opció a fogadás csak egy csapda bukméker figyelembe kell venni a mohó játékosok szédítő árak.

Unod már súroló az interneten ingyenesen csákány.

Itt az ideje, hogy végül felelősséget a tét!